• (0) תגובות

הרמת כוסית היא אירוע אשר מתקיים בדרך כלל במשרדי עובדים. באירוע מרימים כוס לחיים לציין זמנים, כמו הרמת כוסית לראש השנה, הרמת כוסית לפסח, בסוכות, או סתם מחווה יפה לעובדים מצטיינים או כאלו שהגיעו כבר לגיל פרישה. אך לא רק במשרדים, הרמת כוסית יכולה להיות גם בבנייני מגורים, לדוגמה באספת ועד בית מרימים לחיים.

היכן עושים הרמת כוסית?

אין תשובה חד משמעתית לדבר, ומותר לחגוג אותו היכן שרוצים, אך יש צורך להתייחס לכמות האנשים שאותם הזמנתם לצורך ההרמת כוסית. בדרך כלל במשרדי עובדים, עושים הרמת כוס לחיים בחדרי ישיבות, או בחדר גדול אחר בו כל עובדי החברה יכולים להכנס ביחד, לעומת זאת בבנייני מגורים בדרך כלל יעשו את המאורע בחדר גדול או בבית של מישהו.

מה נכלל בהרמת כוסית?

בדרך כלל באירוע כזה, גם דואגים לכיבוד קל לאורחים, כמו מגשי אירוח. נהוג לעשות הרמת כוסית באמצע יום העבודה, ולפיכך עדיף להגיש מגשי אירוח חלביים. את תפריט מגשי האירוח אתם תבחרו עם החברה שממנה תזמינו את המגשים.

גבינות המשק מציעה מגוון רחב של מגשי אירוח להרמות כוסית, מכל הסוגים, וכמובן שנוכל לעזור לכם להרכיב תפריט מותאם אישית.

אילו מגשי אירוח מומלץ להזמין?

אין באמת תשובה לשאלה הזו, אך אנחנו יכולים לעזור לכם ולהציע לכם מגוון רחב של מגשי אירוח לאירוע הרמת כוסית. אל תשכחו שאתם צריכים לפגוע בטעמם של כל העובדים שלכם, לכל עובד טעם שונה. יש לנו מגשי אירוח חלביים, מתוקים, מלוחים, פטיפורים ועוד. כמובן שלא נשכח את אלו הצמחוניים והטבעוניים, ואלו שרק אכלו בשר ולא יכולים לאכול חלבי.

באיזה אירועים נרים כוסות לחיים?

בדרך כלל נהוג בחגים גדולים לעשות הרמת כוס לחיים, לדוגמא ראש השנה, פסח, יש כאלו המרימים גם לחיים בסוכות. בנוסף באירועי חברה, שחוגגים פתיחה של אגף חדש, אירוע בו מציינים לשבח עובד או כמה עובדים, סגירת עסקה גדולה נהוג לציין גם ויש עוד המון אירועים בהם ניתן להרים כוס לחיים ולשבח את כל מי שעמל על העבודה הקשה בחברה.

צרו איתנו קשר עוד היום להזמנת מגשי אירוח להרמת כוסית.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות