search

הכל על מגשי אירוח

מגשי אירוח לאירועים קטנים
מגשי אירוח לאירועים קטנים
בשנים האחרונות ישנם מגוון פתרונות לאירועים קטנים, אחד מהפתרונות הבולטים ביותר כיום הם מגשי אירוח לאירועים קטנים.
מגשי אירוח מתאימים לאירועים שונים, ולאו דווקא רק באירועים ביתיים, אלא גם באירועים למשרד, אירועים באולמות, אירועי יום הולדת, אירועי חברה ועוד.

מספר טיפים שיעזרו לכם להגיע להחלטה:
  • תחשבו כמו אורחים - איך אתם הייתם רוצים לקבל את האוכל באירוע. 
  • התייעצו עם כמה שיותר אנשים ותראו מה הם עשו באירוע שלהם. 
  • בחירת שיטת הגשה מסוימת שתחסוך לכם בעלויות באופן משמעותי מבלי לפגוע בהנאה של האורחים. 

יתרונות מגשי אירוח לאירועים קטנים

כמה פעמים הייתם צריכים לארח חברים או בני משפחה ולא היה לכם כוח לבשל? כמה פעמים אמרתם לעצמכם, אם כבר מארחים אנשים, למה לא לפנק עד הסוף, ולפנק אותם באוכל ייחודי מבחוץ?

הפתרון המושלם ביותר הוא להזמין
מגשי אירוח, וכך האורחים שלכם יכולים ליהנות ממגוון רחב של מאכלים שונים וייחודיים, המגיעים טריים ובאיכות גבוהה. כך תוכלו לארח את החברים ובני המשפחה בצורה נעימה, בלי לעבוד קשה מדי.

היתרונות הבולטים ביותר בהזמנת מגשי אירוח הם:
  • מבחר - ניתן ליהנות ממגוון רחב של מאכלים, כמו למשל: פשטידות, קישים, סלטים ועוד.
  • הגשה נקייה - האוכל במגשי האירוח מגיע בצורה אסתטית ומסודרת, ולכן פחות מלכלך מאוכל שאנו מכינים בעצמנו. 
  • ברוב המקרים סוגי האוכל שמכינים במגשי אירוח הנם עבודת יד ופחות הכנה באופן תעשייתי. 
  • עלות - מגשי אירוח יותר זולות משירותי קייטרינג, ובנוסף אילו היינו מכינים את האוכל בעצמנו, הזמנת מגשי אירוח חוסכת לנו גם את זמן ההכנה וגם את עלות רכישת המצרכים.

לכן, מגשי אירוח לאירועים קטנים הם בהחלט פתרון אידאלי להגשה באירועים מצומצים.


פרטים נוספים
מגשי אירוח כאוכל ביתי
מגשי אירוח כאוכל ביתי

מגשי אירוח נתפסו כאוכל המתאים רק לאירועים, אך לא כך הדבר, ניתן להזמין את המגשים אפילו כאוכל ביתי כאשר אנו מארחים חברים או משפחה. המגשים הם קלילים, זורמים ואחריהם כמובן נשאר הרבה מקום לקינוחים.

איפה ניתן להזמין מגשי אירוח?

את מגשי האירוח ניתן למצוא בהמון חברות אשר מספקות אותם בכל רחבי הארץ, אנו בגבינות המשק מספקים מגשי אירוח במרכז במהירות מרבית ובטריות. תוכלו למצוא חברות נוספות אשר מספקות מגשי אירוח בדרום, בצפון ובאזור השרון.

אילו מגשים ניתן להזמין כאוכל לבית?

תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מגשים אותם תוכלו להזמין אליכם כאוכל לבית, לדוגמא, מגשי מיני המבורגר, מגשי קישים, מגשים בשריים, מגשים חלביים, מגשי קישים ולזניות, מגשי דגים ואפילו מגשים מתוקים (אמרנו כבר קינוח לא?)

אנו בגבינות המשק, מספקים מגשים טעימים, טריים, כשרים, אך לא רק, אנו מספקים גם שירותי קייטרינג גבינות לאלו הרוצים לארח בסגנון חלבי.

 


פרטים נוספים
הרמת כוסית
הרמת כוסית

הרמת כוסית היא אירוע אשר מתקיים בדרך כלל במשרדי עובדים. באירוע מרימים כוס לחיים לציין זמנים, כמו הרמת כוסית לראש השנה, הרמת כוסית לפסח, בסוכות, או סתם מחווה יפה לעובדים מצטיינים או כאלו שהגיעו כבר לגיל פרישה. אך לא רק במשרדים, הרמת כוסית יכולה להיות גם בבנייני מגורים, לדוגמה באספת ועד בית מרימים לחיים.

היכן עושים הרמת כוסית?

אין תשובה חד משמעתית לדבר, ומותר לחגוג אותו היכן שרוצים, אך יש צורך להתייחס לכמות האנשים שאותם הזמנתם לצורך ההרמת כוסית. בדרך כלל במשרדי עובדים, עושים הרמת כוס לחיים בחדרי ישיבות, או בחדר גדול אחר בו כל עובדי החברה יכולים להכנס ביחד, לעומת זאת בבנייני מגורים בדרך כלל יעשו את המאורע בחדר גדול או בבית של מישהו.

מה נכלל בהרמת כוסית?

בדרך כלל באירוע כזה, גם דואגים לכיבוד קל לאורחים, כמו מגשי אירוח. נהוג לעשות הרמת כוסית באמצע יום העבודה, ולפיכך עדיף להגיש מגשי אירוח חלביים. את תפריט מגשי האירוח אתם תבחרו עם החברה שממנה תזמינו את המגשים.

גבינות המשק מציעה מגוון רחב של מגשי אירוח להרמות כוסית, מכל הסוגים, וכמובן שנוכל לעזור לכם להרכיב תפריט מותאם אישית.

 

אילו מגשי אירוח מומלץ להזמין?

אין באמת תשובה לשאלה הזו, אך אנחנו יכולים לעזור לכם ולהציע לכם מגוון רחב של מגשי אירוח לאירוע הרמת כוסית. אל תשכחו שאתם צריכים לפגוע בטעמם של כל העובדים שלכם, לכל עובד טעם שונה. יש לנו מגשי אירוח חלביים, מתוקים, מלוחים, פטיפורים ועוד. כמובן שלא נשכח את אלו הצמחוניים והטבעוניים, ואלו שרק אכלו בשר ולא יכולים לאכול חלבי.

 

באיזה אירועים נרים כוסות לחיים?

בדרך כלל נהוג בחגים גדולים לעשות הרמת כוס לחיים, לדוגמא ראש השנה, פסח, יש כאלו המרימים גם לחיים בסוכות. בנוסף באירועי חברה, שחוגגים פתיחה של אגף חדש, אירוע בו מציינים לשבח עובד או כמה עובדים, סגירת עסקה גדולה נהוג לציין גם ויש עוד המון אירועים בהם ניתן להרים כוס לחיים ולשבח את כל מי שעמל על העבודה הקשה בחברה.


צרו איתנו קשר עוד היום להזמנת מגשי אירוח להרמת כוסית.


פרטים נוספים
מגשי אירוח - כיבוד למשרד ופינוק העובדים שלנו
מגשי אירוח - כיבוד למשרד ופינוק העובדים שלנו

כאשר אתם מנהלים משרד אתם רוצים לנהל אותו בצורה יעילה ואיכותית ולוודא שלעובדים שלכם תהיה תפוקה טובה בעבודה. חלק חשוב מניהול של עובדים הוא לדעת לפנק אותם ולגרום להם להרגיש שמעריכים אותם. עובד שמרגיש מעורך הוא עובד שיכול ליהנות מאוד מהעבודה שלו והוא עובד שיכול לתרום כמה שיותר לארגון שלכם. אחת הדרכים הטובות ביותר לפנק את העובדים שלכם היא לערוך מסיבות ייחודיות באירועים מיוחדים במסגרת המשרד. בכל מסיבה או אירוע במשרד כדאי לכם לוודא שיהיו מגשי אירוח איכותיים עם פירות טריים, גבינות, מאפים וגם מתוקים.

מגשי אירוח – ליצירת אווירה מיוחדת במשרד באירועים חשובים

מגשי אירוח יכולים לסייע לכם ליצור אווירה מיוחדת במשרד שלכם בזמן אירועים מיוחדים. כאשר חג הפסח מתקרב או ביום העצמאות אתם רוצים לציין את האירועים החגיגיים עם כל העובדים שלכם. ארגון מסיבה במשרד מצריך ממכם לשים לב למוזיקה שיש באירוע וגם לכיבוד שיהיה בו. כיבוד איכותי יכול להפוך כל מסיבה למסיבה מאוד איכותית ומאוד מהנה. כאשר במסיבה יש הרבה אוכל טוב אז אתם יכולים להיות משוחררים יותר וחופשיים יותר. מסיבה שיש בה כיבוד טוב היא מסיבה שכמעט מובטח שהיא תהיה מאוד מוצלחת. ככל שתשקיעו יותר בארגון של המסיבה כך המסיבות יהיו איכותיות יותר ויותר מהנות לכם ולכל מי שלוקח בהן חלק.

גבינות – למה כדאי לנו שבמגשי אירוח שאנחנו מזמנים למשרד יהיו גבינות?

מזון חשוב שכדאי שיהיה בכל מגשי אירוח הוא גבינות. גבינה מוסיפה הרבה טעם והיא אוכל מזין מאוד. אם אנחנו רוצים לארגן מסיבה כשרה במשרד שלכם אתם חייבים לבחור אם הכיבוד במסיבה יהיה חלבי או בשרי. לאירועים במשרד הרבה יותר מתאים לבחור כיבוד חלבי. כיבוד חלבי כולל הרבה מאוד מאפים (מתוקים ומלוחים), הרבה מאוד פשטידות והרבה מאוד סלטים. עם גבינות מעולות כמו גבינות צרפתיות או גבינות איטלקיות או גבינות ים תיכוניות אפשר להעשיר מנות שונות של לחמים או אפילו לאכול אותן בנפרד. השקעה בתפריט של המסיבה שלכם ובמגשי האירוח שיהיו בה היא השקעה באיכות המסיבה שלכם.

לסיכום, ניתן לומר, שהשקעה במסיבות ובאוכל שמגישים בהן היא השקעה באווירה שיש במשרד לאורך כל השנה וגם במהלך החגים. ציון חגים ואירועים מיוחדים במסגרת העבודה יכול להפוך כל מקום עבודה למקום שכיף יותר לעבוד וכיף יותר לבוא אליו בבוקר בגלל האווירה והחברה שיש בו.


מגשי אירוח טעימים ומפנקים במחירים נוחים אשר יתנו גם לכם לארח במשרד או לארגן הרמת כוסית ברמה גבוהה וללא מאמץ. במידה והמשרד שלכם ממוקם באזור המרכז אל תהססו להזמין מגשי אירוח במרכז מאיתנו, וכך תוכלו לחסוך בהוצאות השילוח.
התקשרו עכשיו וקבלו מפרט לפלטות המיוחדות שלנו לכיבוד לישיבות ופלטות למשרד.

המעדנייה והגבינות כשרות בהשגחת הראשית הוד השרון
פרטים נוספים
מגשי אירוח במרכז
מגשי אירוח במרכז
כולם אוהבים לארח בביתם, לא משנה אם מדובר בחברים טובים, משפחה, או אפילו סתם אורחים לא צפויים. בדרך כלל האירוח אינו מסתיים בקפה ועוגה, ויש צורך להאכיל את האורחים. להאכיל את האורחים משמע אתם תצטרכו לעבוד, במידה וכמות האורחים קטנה אז לא תצטרכו לעבוד קשה, מה אם כמות האורחים קצת יותר גדולה? תצטרכו לטרוח ולהכין הרבה אוכל, אז לנו יש את הפתרון, מגשי אירוח.

מגשי אירוח הם הפתרון הקל והנגיש ביותר לאירוח בבית, אירועים קטנים וגדולים כאחד. הזמנת המגש היא פשוטה מאוד, ואנחנו נעשה עבורכם את העבודה הקשה, ככה שלכם ישאר רק להגיש את זה לשולחן עם שתייה, ולהנות מהתשבחות.

סוגים שונים של מגשי אירוח במרכז

קיימים סוגים שונים של מגשי אירוח הניתנים לרכישה, זה מתחיל עם מגשי אירוח זולים ויקרים, מגשים חלביים ומגשים בשריים, מגשי אירוח לאירועים קטנים וגדולים, כריכים חלביים, מגשי כיבוד, מגשי אירוח מתוקים, מגשי כיבוד לאירועים, מגשי כיבוד לישיבות, מגשי פירות, מגשי ופלטות סושי ועוד מגוון גדול ורחב של מגשים אשר אותם אתם יכולים לבחור לפי מה שאתם אוהבים. אם הנכם מתגוררים במרכז רצוי לרכוש מגשי אירוח במרכז, שכן מחיר ההובלה יהיה נמוך, וגם טריות האוכל תשמר, מכיוון שהמשלוח יהיה יחסית מהיר.

חשוב לשים לב לחברה ממנה אתם מזמינים את המגש, לקרוא ביקורות והמלצות באינטרנט, לבדוק עם אילו ספקים החברה עובדת, עם אלו חומרי גלם הם משתמשים למגשי אירוח שלהם. לא הייתם רוצים לשלם ממיטב כספכם ולקבל מגש אירוח שאחרי הביס הראשון כולו יזרק לפח.

לסיכום, עשו את הבחירה הנכונה בבחירת האוכל שלכם לאירוח הביתי או אפילו לאירוע, לא הייתם רוצים שהאורחים יזכרו אתכם לרעה בגלל האוכל.


מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות מגשי אירוח במרכז? צרו איתנו קשר עוד היום.


פרטים נוספים
מגשי אירוח למסיבות במשרד
מגשי אירוח למסיבות במשרד
עבודה במשרד יכולה להיות מלחיצה מאוד. כאשר עובדים במשרד ההווי החברתי והאווירה יכולים להפוך את העבודה לקלה ונעימה יותר. חלק חשוב מהווי ואווירה בכל משרד הוא חגיגת ימי הולדת לכל העובדים. במסיבות ימי הולדת בכל מקום עבודה אנשי הצוות השונים יכולים לקבל הזדמנות טובה להכיר אחד את השני ולהתחבר. במסיבות יום הולדת במשרד כדאי להשקיע בכיבוד ולהזמין מגשי אירוח איכותיים.
מגשי האירוח יכולים לכלול מאכלי גבינות טובים כמו למשל מאפים, מתוקים או אפילו גבינות יוקרתיות. מגשים אלו ישדרגו את האווירה במסיבה ויהפכו אותה למהנה יותר ונעימה יותר. השקעה במסיבה ובכיבוד שיהיה בה יכולה להפוך את יום ההולדת לאירוע מהנה לכל המשתתפים בו.

מגשי אירוח חלביים לחגיגת חגים במשרד

בחירה של מגשי אירוח חלביים יכולה להתאים מאוד לאירועים של ציון חגים ומועדים בכל משרד. בחגים חשובים כמו ראש השנה או פסח נהוג לערוך אירוע עם כיבוד במשרד. האירוע יכול לתרום לגיבוש של העובדים ולסייע להם להכיר אחד את השני יותר לעומק. אירועים אלו יכולים להיות מהנים מאוד וקלילים וחלק חשוב ועיקרי בהם הוא הכיבוד. כיבוד לאירועים במשרד ובמיוחד כיבוד למסיבות חג יכול להיות מאפים איכותיים מאוד וסוגים שונים של לחמים. הכיבוד יכול לכלול גם דגים או גבינות מלוחות וגבינות מתוקות. הכיבוד יכול לכלול גם עוגות טעימות מאוד ואפילו מבחר מפירות העונה.

למה גבינות הן כיבוד מושלם לישיבות במשרד?

באופן כללי כיבוד חלבי שכולל מגוון רחב של גבינות הוא הכיבוד המושלם לכל ישיבה בכל משרד. ישבות במשרד יכולות להיות ארוכות מאוד ופעמים רבות גם מייגעות. כאשר הישיבות נמשכות עד לשעות הערב המאוחרות כל הנוכחים בהם יכולים לחוש רעב, עצבנות ושעמום. כאשר יש בישיבה כיבוד טעים ומזין אז הישיבה יכולה להתנהל בצורה פרודוקטיבית יותר. ההחלטה שתפריט הכיבוד של הישיבה יכלול משקאות מתוקים ומאכלי גבינה טעימים תמצא בוודאי חן בעיני כל המשתתפים. 

ישיבה שיש בה כיבוד שונה של דגים מלוחים ודגים מעושנים, גבינות קשות ורכות, קרואסונים, בורקסים, לחמים ולחמניות יכולה להיות ישיבה שהיא בילוי לכל דבר. השקעה בתפריט שיש בישיבות במשרד יכולה להיות השקעה שתחזיר את עצמה בדמות תפוקה גבוהה יותר של העובדים, נכונות רבה יותר שלהם לעבוד וגם הרגשה אישית שלהם שהם מוערכים ושכיף להם לבוא בכל בוקר לעבודה ולעשות כמיטב יכולתם.   

 
פרטים נוספים
מגשי אירוח בשרון
מגשי אירוח בשרון

בימים אלו, כאשר הרבה מהאירועים שעושים אנשים הם בבית או בחצר, באולם מושכר או תחת כיפת השמיים יש יותר חשיבות לעניין מגשי האירוח.

מי שזקוק למגשי אירוח בוודאי יודע שמבחר החברות הוא גדול ומגוון, כאשר כל חברה מתאימה לסגנון אירוע שונה.

במידה ואתם עושים אירוע גדול, בוודאי שתקחו חברה מתאימה, עם צוות מלצרים, מטבח נייד ועוד,

אך במידה ועושים אירוע קטן יותר, לא תמיד יש צורך במלצרים ומטבח נייד, אלא ניתן להסתפק בחברה קטנה יותר שתיתן פתרון מתאים, עם מגשי אירוח מגוונים, שהאורחים יוכלו לגשת ולקחת בעצמם את האוכל.

כמו כן, גם שעושים אירועים קטנים במשרד, הרמת כוסית למשל, ניתן להשתמש במגשי אירוח, לחמים שונים, שתייה וקינוחים.

גבינות המשק, מציעים לכם פתרון מעולה, עם שירות אדיב, אספקה על העסק ומחירים נוחים.

גבינות המשק הינה חברה כשרה בהשגחת הרבנות הראשית בהוד השרון

אם אתם עומדים בפני אירוע בעתיד הקרוב, יש לכם בר מצווה לילד, חתונה או סתם יומהולדת חשובה אחת מן ההחלטות החשובות ביותר היא באיזה סגנון אירוח לבחור. יש עשרות שירותים לאירועים ברחבי הארץ, קייטרינג חלבי, קייטרינג בשרי, קייטרינג בצפון, קייטרינג בשרון ועוד ועוד. גבינות המשק נותנת שירותי מגשי אירוח בשרון ובכלל. שירותי מגשי האירוח בהוד השרון הם דבר נפוץ מאד במיוחד עבור אירועים עסקיים, ברמה של מתן כיבוד לישיבות ואף יותר מכך. ישנן אינספור סיבות להזמין שירותי קייטרינג בשרון ומצד שני גם עשרות שירותי קייטרינג בשרון, שירותי מגשי האירוח של גבינות העמק הם בעלי ניסיון רב בתחום ועובדים בו כבר לאורך שנים רבות. בנוסף אם אתם מחפשים אירוח חלבי כשר, יש לגבינות העמק גם את השירות הזה בשבילכם.


נשמח להיות בקשר, גבינות המשק, מגשי אירוח בשרון.
פרטים נוספים
שבת חתן – מגשי אירוח לשבת חתן
שבת חתן – מגשי אירוח לשבת חתן

באירוע שבת חתן באירוע חוגגות משפחות החתן והכלה את החתונה הקרובה. בשביל שכל אירוע שבת חתן יהיה איכותי ומוצלח במיוחד, כדאי להשקיע בכיבוד והארוחה שמחלקים לאורחים – הרי זה מה שכולם זוכרים בסוף.

אחת האופציות המומלצות בשבת חתן היא לחלק לאורחים מגשי אירוח, כאשר בכל מגש אירוח ניתן לשים מאכלים אחרים. אפשר שיהיו מגשים עם מאכלים מתוקים, מגשים עם מאכלים מלוחים וגם מגשים עם מאכלים חמצמצים ושונים במקצת מהמקובל. המאכלים יכולים להיות עם הרבה ירק ופירות, הרבה מאוד תיבול והם גם יכולים להיות חריפים מאוד ובעלי טעם ייחודי וחזק. כך או כך, התוצאה טעימה ונעימה ועם הרבה פחות עבודה מצדכם.

מגשי אירוח – במה מדובר?

מגשי אירוח הם למעשה הדרך הטובה ביותר לפנק את האורחים בכל אירוע, מבלי לשבור את הראש ואת הגב על הכנות. צורת הגשה זו של הכיבוד מתאימה למגוון אירועים כולל חתונות, בריתות וגם בר מצוות וחינות. בכל אירוע ניתן להגיש לאורחים במזנון פתוח או עם מלצרים מגוון רחב מאוד של מאכלים על מגשים, ולפעמים מומלץ לפנות לחברת מגשי אירוח שתנצח על הגשת האוכל וההכנה שלו.

ניתן להגיש מגשים מסוג זה עם מאכלים ביתיים כמו בורקסים או עוגות, וגם עם מאכלים מתוחכמים יותר כמו פשטידות או מאפים בסגנון צרפתי. אנחנו יכולים לשלב במגשים גם מאכלים ממטבחים שונים, כמו מאפים איטלקיים עם גבינות מקומיות או כמו פיצות בסגנון אמריקאי או פסטלים מרוקאיים.

על מגשי אירוח עם גבינות ומאכלים חלביים

מגשי אירוח יכולים לשדרג מאוד כל אירוע ולהפוך אותו לאירוע יוקרתי יותר. הסוג המומלץ ביותר של מגשים לאירוח הוא מגשים עם גבינות ומאכלים חלביים, וזה לא פחות יוקרתי. חשבו על זה - בשביל שאירוע יהיה יוקרתי כל מה שצריך שיהיה בו זה מגש אירוח עם גבינות ועם יין מובחר לצדו

מגשים נוספים יכולים להיות עם סלטים עם גבינות, ירקות שוק או גבינות, כגון חביתות ירק או כריכי גבינה, או מאכלים עממיים ייחודיים לפי העדה שלכם. ניתן לחלק באירועים גם מגשים שיש בהם פינוקים שכולם אוהבים, כמו שוקולד חם או כמו לחמים שונים - לחמניות, לחמי שאור, לחם מקמח מלא, חלות, לחמים מלוחים או טוסטים.

כדאי להתאים את סוג מגשי האירוח לאורחים שיהיו באירוע, ולטעם ולמטבח שרובם רגילים ואוהבים לאכול.
לנועזים - ניתן גם לבחור מגשי אירוח ממטבח פחות מוכר, עם מאכלים ייחודים ואז כל האורחים יופתעו באירוע וייהנו בו אפילו יותר.
פרטים נוספים
טיפת חלב
טיפת חלב

הגבינה היא מאכל עתיק במיוחד שייצורו החל עוד בתקופה הפרהיסטורית.

הממצאים הקדומים ביותר התגלו בפולין ובסהרה ומתוארכים לאלף השישי לפני הספירה (לפני כ-7500 שנה).


מזה אלפי שנים, גבינה משמשת למאכל מונע רעב ומאכל רצוי למסעות ארוכים.

הגבינה יעילה כמזון בזכות ניידותה, חיי המדף הארוכים שלה והכמויות הגדולות של שומן, חלבון, סידן וזרחן שיש בה.מגשי אירוח חלביים - ההנאה שלכם, ההתמחות שלנו

אם אתם מתכננים אירוע בכל סדר גודל ומכל סוג – החל מחנוכת בית, ברית, בר מצווה או אפילו חתונה אינטימית - מגשי אירוח יכולים להוות כפתרון ההגשה האידיאלי עבורכם.

המטבח החלבי בו אנו מתמחים כבר שנים, הינו עשיר, מגוון ומכיל סוגים רבים של מנות - מרקים, פסטות, דגים,טורטיות, כריכים ופלטות גבינות רכות/קשותסוגי גבינה

ישנן דרכים רבות למיין את סוגי הגבינה השונים: על פי דרגת הקושי של הגבינות, משך זמן ההתיישנות שלהן, חומרים שונים המוספים לגבינות, ארץ המוצא של הגבינה ושלל פרמטרים שונים.

אנו מחזיקים בכל סוגי הגבינה,רכות וקשות, גבינות עזים מיוחדות, קשקוול, רוקפור, צ'דר גבינות גאודה בטעמים שונים ועוד...יתרונות באירוח חלבי

קיימים יתרונות רבים הן עבור האורחים שלכם והן עבורכם.

ראשית, באירוח חלבי קיימת נגישות גבוהה לכלל סוגי הקהלים, בין אם הם אוכלים בשר כדרך קבע או בין אם הם צמחוניים. כלומר - אירוח חלבי מהווה פתרון מושלם למרבית האורחים ואין צורך לעשות וויתורים.

בנוסף, ניתן להתאים כמובן מנות גם לאורחים שנמנעים מגלוטן.

שנית, צבעים ומגוון - משחק אינסופי של אפשרויות ושילובים בין טעמים וצבעים שיפתו גם אותכם וגם את האורחים

 

קינוח פרווה?

לא עוד קינוחי פרווה.

כאן אין צורך להוציא את החלב מתפריט המתוקים ולהשתמש בתחליפים כמו במטבח הבשרי.
גבינות המשק ניחנים בשירות מקצועי וגבוה ומגוון פתרונות לאירועים פרטיים ועסקיים.

מעצבים ומכינים בעבורכם מגשי אירוח מסוגים שונים ע"פ דרישות הלקוח,

מה שנשאר לכם זה רק להזמין את האורחים ולקטוף את המחמאות.

 


פרטים נוספים
מגשי אירוח חלביים
מגשי אירוח חלביים

כולנו מכירים את העניין שבכל מפגש חברתי, עסקי, או אירוח ביתי האוכל הוא תמיד נושא מרכזי. תמיד יוצא שבסוף מדברים על איכות האוכל שהיתה - האוכל היה טעים, לא טעים, מלוח, לא מבושל מספיק וכד'...

מגשי אירוח בכלל ומגשי אירוח חלביים בפרט נהיו פופולריים יותר בשנים האחרונות.
בעבר, לפני כל אירוע, מהקטן ועד הגדול ביותר שהיינו צריכים לעשות בבית או במשרד היינו מתחילים לתכנן שבועות לפני האירוע מה נקנה ומה נכין, מתחילים לפתוח ספרי מתכונים או להטיל משימות על כל מי שמגיע, מה שמכביד מאד גם על המארח וגם על האורח.

לעומת זאת, כיום יש את הפתרון שנקרא מגשי אירוח, אשר בזכותו האירוח נהיה קל הרבה יותר - מזמינים את המגשים המעוצבים והטעימים, ללא כל הטרחה והלכלוך וזהו, האוכל אצלכם.
כמובן שבשלב זה אתם חושבים גם על המחיר שתצטרכו לשלם, אך אם מסתכלים על התמונה במלואה - כל הזמן שצריך לטרוח, הלכלוך והעצבים הכרוכים בעניין, תגיעו גם אתם למסקנה שהמחיר שווה את העניין ובסופו של יום הוא לא יקר בהרבה מאשר אם הייתם עושים הכל לבד,
ישנם סוגים רבים של מגשי אירוח - מגשי אירוח חלביים, בשריים, מתוקים ועוד, כאשר כל אחד יכול להתאים לאירוע אחר וכמובן ישנה האפשרות לשלב ביניהם, לפי אופי האירוע שלכם.

אחד הדברים החשובים כאשר מזמינים מגשי אירוח הוא לשים לב לאסטטיקה של המגשים, שיהיו מושכים ומעוררי תאבון ושבסופו של יום, כאשר ידברו על האוכל הדעות יהיו חיוביות מכל הצדדים, אם זה מצד האורחים ואם זה מצד הבוס שאמר לכם לדאוג לאוכל להרמת כוסית או אירוע אחר בחברה.
עוד דבר שחשוב לקחת בחשבון מראש הוא צורת ההגשה ובאיזה כלים תצטרכו להשתמש- מזלגות, צלחות כוסות וכו', מה שכדאי לשאול את מי שמספק לכם את האוכל עוד בטרם ההזמנה.

לעוד מידע והזמנות התקשרו עכשיו -

גבינות המשק - מגשי אירוח -  09-7468555

פרטים נוספים
גבינות ומגשי אירוח
גבינות ומגשי אירוח

אז מה אוכלים הפעם, בשרי או חלבי?
בטח שאלתם את עצמכם או את משפחתכם את שאלה זו לא פעם וגם לא פעמיים. מגיע הרגע בו אתם מארחים או סתם מכינים ארוחה משפחתית מסיבה זו או אחרת ואתם מתלבטים איזה ארוחה עדיף להכין.
עד לפני מספר שנים כל ארוחה משפחתית, בוודאי ארוחת חג, פרט לשבועות, היתה ארוחה בשרית. אך כיום, בעיקר לאור ריבוי סוגי הגבינות והאפשרויות, המתכונים הרבים ותכניות הבישול, הארוחה החלבית היא אופציה לא מבוטלת אשר ניתן להכין בה מגוון רב של מנות שונות ומגוונות, עם סוגי גבינות שונים, מאפים וקינוחים ללא סוף.
עולם הגבינות התגלה לנו כעולם מורכב ביותר, לא פחות מהבשר, עם מגוון רב של טעמים - יש גבינות חריפות, גבינות חמוצות, גבינות שמנות, כחושות, מלוחות ורשימת הגבינות עוד ארוכה.
יתרון נוסף בארוחה חלבית הוא ה"מגשי אירוח".
מגשי האירוח הם צורת הגשה שהתפתחה בשנים האחרונות ונותנת פתרון מצויין לארוחה שמצד אחד היא עשירה מאד ונותנת פתרון קולינארי לכל הסועדים, ויחד עם זאת היא מאד פשוטה הן מבחינת ההכנה, או הרכישה והן מבחינת אסטתיקה, ולא פחות חשוב, הרבה פחות מלכלכת.
כיום, כאשר ניתן לרכוש
מגשי אירוח של גבינות במחירים נוחים, ניתן לחסוך את כל הטרחה בהכנת הארוחה ואת כל הלכלוך אשר נוצר במהלך הארוחה ולאחריה.
בנוסף, ישנם, כפי שהזכרנו לעיל, מתכוני גבינות רבים אשר ניתן למצוא ברחבי האינטרנט לכל סוגי הגבינות שרק תעלו על דעתכם.

ארוחה חלבית נחשבת היום ליוקרתי לא פחות מהארוחה הבשרית ומציגה את מגישי הארוחה כמביני עניין, במיוחד עם מגישים את הארוחה גם עם יין מתאים....
אם אתם מכינים ארוחה חלבית, נשמח אם תגיעו אלינו, גבינות המשק, ונתאים גם לכם את הגבינות ומגשי האירוח המתאימים ביותר לארוחה שלכם.

פרטים נוספים
מעדנייה ומגשי אירוח
מעדנייה ומגשי אירוח
איזה כיף זה לקום בבוקר, ביום החופשי שלך, לרדת מהבית וללכת להסתובב קצת בשכונה, ברחוב, באזור. בסופו של דבר כולנו נהנים מאותם הדברים ואין ספק בכלל שאחת מההנאות הגדולות, שלי לפחות, היא לבקר במעדנייה שאני מכיר היטב על מנת לבחור את הנקניקים ואת הגבינות להמשך השבוע. ישנן מעדניות בכל רחבי בארץ אך המעדנייה בשרון, היכן שאני גר היא מצויינת לטעמי. במיוחד עכשיו לאחר שהתגייסתי למאבק במחירי הקוטג' וחיפשתי מעדנייה בהוד השרון, המעדנייה שמצאתי ענתה על כל הצרכים שלי כולל פלטות גבינות מצויינות. אין ספק שהמעדנייה באזור השרון היא אחת מהטובות באזור ואני קיבלתי עליה המלצות מחברים שגרים לידי, אם אחת מההנאות שלכם היא הסיבוב הזה בתחילתו של יום חופשי ואתם גרים באזור השרון אני יכול להמליץ לכם בחום על המעדנייה בשרון, מעדנייה בהוד השרון שנותנת את התשובה לכל מה שאני מחפש - מגשי אירוח, פלטות, כיבוד למשרד, מעדנייה ועוד... כמו כן ניתן למצוא בגבינות המשק גם מבחר גבינות מדהים בטעמים מדהימים - גבינות קשות, גבינות רכות, מגשי אירוח חלביים וכל מה שחיפשתם.

כמה מכם רצו אירוע קטן? כמה מכם לא יודעים איזה כיבוד אפשר לתת אחרי שבת חתן בבית כנסת? כנראה שהרבה מכם שוברים את הראש כדי למצוא פתרון לבעיות האלה. פלטות לאירועים קטנים הן פתרון מצויין לכך, ישנן פלטות לאירועים מכל מיני סוגים, אתם יכולים להזמין פלטת גבינות, פלטת בשרים, פלטת נקניקים, למעשה תוכלו למצוא אצלנו פלטות לבית כנסת, פלטות לאירועים קטנים ואפילו אם סתם מגיעים אליכם מספר חברים. הפתרון של הזמנת פלטות לאירועים הוא דבר שהתפתח עם השנים כאשר גילינו אט אט שיש לנו פחות זמן לבשל ועוד פחות זמן לארח, לכן תוכלו למצוא בהמון מקומות ואף בהרבה מאד שירותי מזון אופציה של הזמנת פלטות לאירועים קטנים על מנת לפתור את הבעיה הזו.
פרטים נוספים
מגשי אירוח והיתרונות הטמונים בהם
מגשי אירוח והיתרונות הטמונים בהם

גם אם אתם נמנים על חובבי האירוח - אשר מרבים להכין ארוחות מושקעות ולחפש אחר הזדמנויות להזמין חברים ומשפחה וגם אם אתם נמנים על סוג האנשים אשר מארחים רק לעיתים רחוקות – סביר להניח, שאם אתם כבר מארחים, תרצו לעשות זאת בצורה הטובה ביותר האפשרית. בסופו של דבר, כולנו רוצים שהאורחים שלנו יחשבו וידברו אודותינו טובות ואולי אפילו יספרו למכרים משותפים על כמה אנחנו מארחים טובים.

אחד האלמנטים המשמעותיים והחשובים באמצעותם נמדד אירוח טוב, הוא הכיבוד אותו נגיש לאורחים. בדרך כלל החשיבות תהיה שכיבוד יהיה גם טעים, גם מגוון וגם מעוצב ומסודר בצורה יפה – בסופו של דבר העיניים אוכלות קודם. מכיוון שלא כולנו ניחנו ביכולות בישול ברמה גבוהה או כישורים לעיצוב או לאסתטיקה, במקרים רבים, נבחר להאציל סמכויות ובמקום להתחיל ולהסתבך במטבח נבחר לקנות או להזמין מגשי אירוח.

האם להכין לבד או להזמין?

מגשי אירוח מגיעים במגוון רחב של גדלים, סוגים ועיצובים ויכולים לכלול מאכלים מסוגים שונים. המגשים הנפוצים ביותר כוללים: גבינות, נקניקים, ירקות ופירות חתוכים, סושי ומאכלים נוספים. כמובן, שניתן להכין מגשים אלו באופן עצמאי – לדוגמא, בכדי להכין את מגשי הגבינות, יש לקנות סוגים שונים של גבינות, לחתוך אותן יפה ולסדר אותן בצורה מעוצבת ויפה על גבי מגש.

יחד עם זאת, אם אין לנו את ההבנה איך בוחרים גבינות איכותיות, או שאנחנו לא מכירים את הטכניקה כיצד לחתוך את הגבינות בצורה יפה ואיך לסדר אותן בצורה המרשימה ביותר על גבי המגש – התוצאה הסופית שנקבל יכולה להיות רחוקה מלהשביע רצון. לכן, במקרים רבים, עדיף לוותר על הניסיון ולהזמין מגשי אירוח יפים ומעוצבים מחברה אשר מתמחה בנושא. בדרך שכזאת, נוכל להבטיח לעצמנו שהאורחים שלנו הולכים להתרשם וליהנות מגבינות איכותיות המסודרות על גבי המגש בצורה אשר מעוררת התפעלות.

בחירת המגשים

כל מי שתר אחר מגשי אירוח מכל סוג, עתיד לגלות אפשרויות רבות ומגוונות הבאות לידי ביטוי במגשים בסדרי גודל שונים, הכוללים מאכלים שונים ומגוונים, כאשר גם טווח המחירים בנושא יהיה רחב במיוחד. בכדי לבחור נכון, חשוב תחילה תכנן ולהבין מה אתם רוצים להגיש לאורחים – האם מדובר בכיבוד חלבי, בשרי או כל קונספט אחר. בנוסף, יש לקחת בחשבון את כמות האורחים המוזמנים. בשלב הבא, כדאי להתרשם מהאפשרויות השונות ורק בשלב הסופי להחליט אלו מהמגשים עונים בצורה הטובה ביותר על הצרכים ועל הדרישות שלכם.

פרטים נוספים
מגשי אירוח לכל אירוע
מגשי אירוח לכל אירוע
אם אתם מתכננים אירוע בכל סדר גודל ומכל סוג – החל מחנוכת בית, דרך ברית או בר מצווה ואפילו עד לחתונה אינטימית - מגשי אירוח יכולים להוות כפתרון ההגשה האידיאלי עבורכם. מגשי האירוח יכולים לכלול מגוון רחב של סוגי מאכלים שונים ובין היתר: גבינות, ירקות, פירות, כריכים, סושי, טורטיות, מתוקים, נקניקים והרשימה עוד ארוכה. 

מעבר לגיוון המאכלים, המגשים מתאפיינים גם בכך שהם אסתטיים במיוחד למראה והמוזמנים אשר יגיעו למקום האירוח ייהנו משולחנות מעוצבים ומגרים במיוחד. כאשר מדובר במגשי אירוח, שירות ההגשה יהיה ברוב המקרים שירות עצמי. המגשים יהיו מסודרים על גבי השולחנות וכל אורח יוכל לגשת בזמנו אל השולחנות ולבחור את המאכלים אשר עונים על הטעם שלו מתוך המבחר. חשוב לציין כי קיימת חשיבות גבוהה לבחור בצורה מוקפדת את החברה ממנה מזמינים את המגשים: התוצאה תהיה מגשים של מאכלים שהם גם טעימים וגם מרשימים. 

בחירת המגשים 

בחירת המגשים לאירוח תהיה תלויה בפרמטרים רבים ומגוונים, ובין היתר: סוג האירוע, כמות המוזמנים לאירוע, קונספט האירוח, העדפות אישיות של המארחים, תקציב, ועוד. כך יוצא, שיהיו אנשים אשר יעדיפו לבחור לדוגמא מגשים חלביים, כגון: מגשי גבינות, קישים, עוגיות וקינוחים מסוגים שונים, טורטיות חלביות וכן הלאה. יהיו כאלו שיעדיפו מגשים בשריים וכחלק מכך הם יבחרו במגשי נקניקים, המבורגרים קטנים, טורטיות בשריות, וכדומה.
 
כמובן, שמבחר המגשים אותן מציעות החברות השונות הינו רחב במיוחד, כך שלא משנה מה הם העדפותיהם הקולינאריות של המארחים – בהליך חיפוש נכון ומסודר, הם יוכלו למצוא מענה מושלם לכל דרישותיהם ללא יוצא מהכלל. 

בעת בחירת אותם מגשי אירוח, חשוב לבקש ולראות את המגשים ואולי אפילו לטעום את המאכלים השונים. זאת, כדי לוודא שהמגשים הן מרשימים מהבחינה הוויזואלית והן טעימים. בחירה מוקפדת של מגשי האירוח תאפשר למארחים ראש שקט בידיעה שהמוזמנים לאירוע שלהם עתידים ליהנות.  

אוכלים גם עם העיניים

מגשי אירוח מעוצבים ומרשימים, יגרמו לאורחים אשר יגיעו למקום האירוח לחייך ולחכות לשלב בו כבר יהיה מנומס לגשת ולקחת. כמובן, שבמידה והמגשים נבחרו בקפידה, אז גם הטעם לא יאכזב והאורחים ייהנו מארוחת נשנושים מגוונת, מהנה ומשביעה. בכדי שהסיטואציה הזאת אכן תתממש, חשוב להקפיד ולהזמין את מגשי האירוח אך ורק מחברות מקצועיות, בעלות מוניטין והתמחות פרטנית בתחום של מגשי אירוח. 
 
פרטים נוספים
כשבא לכם לפנק- פיתרון מושלם לאירוח
כשבא לכם לפנק- פיתרון מושלם לאירוח

צריכים לארח פגישה עסקית? ישיבה משרדית או אירוע מיוחד? ולא יודעים מאיפה להתחיל? האם לקנות בורקסים במאפייה? או אולי לחתוך ירקות ולסדר יפה עם מפיות? אולי בכלל להציב עמדת בר עם דיילות? או שזה מוגזם מידי? מה אפשר להביא בכדי שזה יהיה מספיק מכובד ואף ייראה פנסי?

יש לכם אירוע מיוחד ואתם לא יודעים מה להגיש? רוצים לצאת בעלויות סבירות ומצד שני לא להוריד מרמת הכיבוד?

זוהי דילמה בה כולנו יכולים להתקל ביום יום. והרי הפיתרון.אצלנו בגבינות המשק תוכלו למצוא מגשי אירוח במגוון הסגנונות והטעמים והמחירים.


התאמת המגשים -

תוכלו להתאים את המגשים בהתאם למה שאתם או האורחים שלכם אוהבים וכל זאת במראה יוקרתי ומהודר.


איזה סוגי מגשים יש ?

תוכלו למצוא מגשי אירוח בשרים וחלביים מעוצבים בטוב טעם.

פלטות גבינות אותן תוכלו לעצב על פי טעמכם האישי בגבינות. סנדביצ'ונים פתוחים , מיני פיצות , קרואסונים ועוד, וכמובן ניתן לבצע התאמה אישית ומשולבת


הוצאה חכמה?

בוודאי. לא תמיד יש לנו את הכח והכישרון לעצב את הכיבוד בצורה שתיראה מצד אחד מתוחכמת ומצד שני לא מוגזמת. מה גם שמבחינת כמויות לא תמיד נוכל למצוא את מה שרצינו בחנויות הרגילות,


רגע ומה לגביי עיצוב?

בואו נודה על האמת, כשמדובר בעיצוב צריך מישהו שיידע להניח בצורה יפה את הפריטים על המגש, העיצוב, הכמות והבחירה הנכונה יכולים לקחת לנו יותר מדיי זמן.

אצלנו בגבינות המשק, אנחנו כבר מיומנים בכל סוגי האירועים, תוכלו לחסוך את כאב הראש הזה ולהיות בטוחים בתוצאה!


תוכלו למצוא אצלנו מגוון פריטים מכל קצוות הארץ, ייבוא מיוון, יינות בוטיק ועוד.

אנו נגיע ונעצב את הכל בצורה קלאסית ומרשימה.


נתראה !פרטים נוספים
גבינות בהריון
גבינות בהריון

 

חשוב לדעת בזמן הריון שישנם חומרים מסוכנים בחלק מהמזון אשר כדאי להימנע מהם בזמן ההריון ככל האפשר.

גם במוצרי החלב, ובעיקר בגבינות ישנם חומרים אשר לא מומלצים בזמן הריון ולכן חשוב לשאול את בעל המעדנייה לגבי חומרים אלה.

אז ממה יש להמנע בזמן ההריון?

גבינות, ובעיקר גבינות רכות אשר לא עברו פיסטור לא מומלצות בזמן הריון. בין גבינות אלה תוכלי למצוא את הקממבר, ברי, פטה, גבינות עיזים - מה שאומר, גם הגבינות החצי קשות.

כמו כן לא מומלץ לאכול גבינות כחולות ("מסריחות") כגון קממבר ורוקפור.

 

בין הגבינות אשר תוכלי לאכול בבטחה בזמן ההריון תוכלי למצוא את הקוטג', גבינות שמנת, מוצרלה, צ'דר.

 

הסיבה העיקרית להימנע מהגבינות הנ"ל בשעת הריון היא הליסטריה. הליסטריה הינו חיידק אשר יש חשש שיזהם את הרקמות ויגרום חלילה להפלה.

 

לכן, חשוב מאד לבחור מהיכן קונים את הגבינות.

נשמח לייעץ לכן איזה גבינות מומלצות לכן - גבינות המשק

 

נושאים קשורים : גבינות קשות, גבינות רכות, גבינות חצי קשות, טונה בהריון

פרטים נוספים
אחסון גבינות באופן מקצועי
אחסון גבינות באופן מקצועי
לרבים מהאנשים נראה כי כל הגבינות זהות מבחינת מאפייני ודרישות אחסונן, וניתן להתייחס אליהם כקבוצה אחת. למעשה, כל גבינה הינה ייחודית, ולשיטת האחסון ודרך ההתמודדות עימה ישנה השפעה מכרעת על הטעם ואיכות הגבינה. שמירה על כללי אחסון וטיפול בגבינות המיוחדות ימקסמו את חיי המדף תוך שמירת ושיפור הטעם.

מאפייני הטיפול בגבינה - נקי, קר ומכוסה
כאשר קונים או מקבלים גבינה חדשה, כדאי לבחון את החבילה, ולהקדיש תשומת לב לאריזה ולטמפרטורה הנדרשת. כאשר הגבינה מוגשת וניתנת בעטיפה קרועה או רשלנית וטמפרטורת הפנים היא מעל ל 7 מעלות צלזיוס, סביר להניח כי היא תהיה לא איכותית במקרה הטוב, ואף פגומה במקרה הרע. לאחר הקבלה, יש לאפסן ולאחסן את הגבינה במקרר חלביה או מקרר אחר, באופן המידי ביותר. 

באופן מקצועי, הגבינה חייבת להיות מאופסנת במקרר חלביה אשר מיועד לאחסון גבינות וחופשי ממזונות ארומטיים אחרים. גם במקרר ביתי, ניתן ועדיף לייחד לגבינות מדף מיוחד, בכדי שהגבינה לא תספוג את הניחוחות האחרים הנמצאים. למניעת זיהום צולב של טעמי הגבינות, כדאי גם להשתמש בסכין שונה וקרש חיתוך שונה בכדי לחתוך סוגים שונים של גבינות. 

נהלי תברואה בטיפול בגבינה
הן בתור לקוחות, והן בתור מקצועניים אשר עובדים בעסקי הגבינות, יש להקפיד על נהלי תברואה טובים. חשיבות ההקפדה על כללים אלה נכונה לכל מוצר מזון, אולם חשובה שבעתיים במיוחד עבור גבינות, אשר הינן מזון חי הנותר פעיל מבחינה ביולוגית. הכלל החשוב ביותר הוא הקפדה על שטיפת ידיים במים ובסבון לפני הטיפול בגבינה.  כמו כן, יש לנקות ולחטא את אזור העבודה והכלים, כך שנוזל החיטוי לא יבוא במגע ישיר עם המזון. 

כאשר עובדים עם גבינות, יש לנגב את פני השטח של הגבינה באופן טבעי. גבינות בעלות קליפה וגבינות בעלות שעווה, אפשר לנקות עם תמיסת ניקוי )מלח(  לפני החיתוך. את לוחות החיתוך יש לכסות בניילון נצמד, נייר שעווה או חומר אחר לפני חיתוך גבינות עם עובש. ככלל, הכלים הדרושים לאחסון וטיפול בגבינה הם: רדיד אלומיניום, ניילון נצמד, מגבות נקיות, לוחות חיתוך נקיים ושני סוגים של מיכלי אחסון מפלסטיק: אחד עם חורים (כדי לאפשר זרימת אוויר) ואחד ללא חורים.

סוגי הגבינות וסוגי האחסון
גבינות טריות כוללות גבינות מסקרפונה, מוצרלה טרי, Queso Blanco, ריקוטה, גבינת עזים ופטה.  כמו גם גבינות רכות למחצה כגון מינסטר, צ'דר,  גבינה שוויצרית ועוד. גבינות אלו יש לאחסן ב 1-4 מעלות צלזיוס, ורצוי במקרר חלביה.  אם הגבינה נרכשה במיכל פלסטיק, יש להמשיך לכסות אותה בכדי למנוע ספיגת טעם ממזונות אחרים.  גבינת עזים, לעומת זאת, צריכים להיות עטופה בנייר קלף או נייר כסף, ובמכל פלסטיק סגור היטב. פטה נשמרת בצורה הטובה ביותר כאשר היא מאוחסנת במיכל מלח סגור היטב.  אם במקרה נמצא עובש על גבינה טרייה, יש להחזיר את המוצר או לזרקו לפח.

פרטים נוספים